سفارش شما با موفقیت ثبت شد.

کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بعدی به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

سایر خدمات شریف یار

شریف یار در زمینه های دیگری مثل خدمات آموزشی آنلاین و کلاس‌های حضوری فنی و حرفه ای، مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه، مشاوره در انجام امور پروژه و مقاله، ترجمه، طراحی سایت و … نیز فعالیت می کند.

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای شریفیار

در آموزشگاه شریف یار کلاس های عمومی و خصوصی به صورت آنلاین و آفلاین زیر نظر متخصصین مجرب در دوره های مختلف برگزار می گردد. همه شهریه ها براساس شهریه مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی با اخذ پذیرش در دانشگاه های مختلف در کمترین زمان و با امکان دریافت پذیرش های ویژه برای دانشجویان با هر سطحی

تالیف و چاپ کتاب

در موسسه شریف یار کلیه خدمات مربوط به کتاب از قبیل استخراج و اخذ مجوز و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن تحت نظر انتشارات صورت می گیرد.

خدمات مقاله

موسسه شریف یار با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخل و خارج از کشور، ضمن انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می‌نماید.

شبیه سازی و تحلیل آماری پروژه

در موسسه شریف یار کلیه خدمات مربوط به شبیه سازی و تحلیل آماری پروژه های دانشجویی تحت نظر هفتاد هزار پژوهشگر مجرب مشاوره داده می‌شود.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت شریف یار از تکنولوژی‌های نو و جدیدترین فناوری و استانداردها برای خلق وب سایت‌هایی زیبا و کاربردی در چند مرحله و طبق خواسته مشتریان استفاده می‌کند.

ثبت نام دانشگاه

مشاوره ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه

ترجمه

دپارتمان ترجمه شریف یار با در نظر گرفتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه‌های شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد.