خدمات مصاحبه دکتری شریف یار

مشاوره و آموزش نگارش، اکسپت و چاپ مقالات

موسسه شریفیار خدمات مشاوره ای متنوعی را در خصوص آموزش مقاله نویسی، استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد. موسسه شریفیار ضمن انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می‌نماید.

تالیف یا استخراج از پایان نامه، صفحه آرایی و طرح جلد، اخذ مجوز و چاپ کتاب

در موسسه شریف یار کلیه خدمات مربوط به مشاوره و آموزش تالیف کتاب، استخراج کتاب از پایان نامه و متون مختلف در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن تحت نظر انتشارات شریفیار صورت می گیرد. در موسسه شریف یار کلیه خدمات مربوط به چاپ کتاب از قبیل اخذ مجوز (دریافت شابک، فیپا و اعلام وصول) و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن تحت نظر انتشارات شریفیار صورت می گیرد.

کارگاه آمادگی مصاحبه دکترا

در این کارگاه شما با نحوه ارائه کامل رزومه خود به داوران و اساتید مصاحبه دکتری و همچنین نحوه مصاحبه در دانشگاه های مختلف آشنا خواهید شد. همچنین در سایر کارگاه های موسسه شریف یار از قبیل کارگاه های مقاله نویسی شما می توانید با گام به گام تکمیل رزومه پژوهشی خود از قبیل پذیرش و چاپ مقالات، تالیف و چاپ کتاب و مواردی از این قبیل تسلط پیدا کرده و با اطمینان خاطر مصاحبه دکتری را پشت سر گذارید.

تماس با ما

Info@Spublishers[dot]com