ترجمه مقاله و کتاب به ویژه کتب علمی از زبان انگلیسی، عربی و روسی به زبان فارسی و بالعکس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. چرا که مخاطب کتاب‌های علمی طیف وسیعی از دانشجویان و دانشگاهیان هستند. و اگر ترجمه مقاله و کتاب ساده، روان و سلیس نباشد، خواننده بعد از خواندن چند صفحه اول خسته و کلافه شده و ممکن است از خواندن بقیه ترجمه کتاب امتناع بورزد.

ترجمه تخصصی اصطلاحات در کتاب‌های علمی نقش بسیار مهمی را در کیفیت ترجمه ایفا می‌کنند. چرا که ترجمه کتاب تنها تغییر کلمات از زبانی به زبان دیگر نیست بلکه مترجم علاوه بر دانش عمومی زبان، باید با مواد علمی استفاده شده در متن کتاب و مقاله نیز آشنا باشد. به همین دلیل مترجم مقالات و کتب علمی باید به اندازه کافی باتجربه و آشنا به اصطلاحات تخصصی به کار برده شده در متن باشد.

هر چه مترجم در زمینه تخصصی مقاله و کتاب تسلط بیشتری باشد، نتیجه ارائه شده کیفیت بیشتری خواهد داشت. در واقع داشتن دو مهارت، تجربه و تخصص، به مترجم کمک می‌کند تا ترجمه‌ای خوب و موفق ارائه دهد.

مترجمان موسسه هورتاش

موسسه هورتاش با بهره‌گیری از مترجمین با تجربه و با سابقه آماده ارائه کلیه خدمات مرتبط با ترجمه مقالات و کتب از زبان انگلیسی به فارسی، از فارسی به انگلیسی، از عربی به فارسی، از فارسی به عربی، از روسی به فارسی و از فارسی به روسی در تمامی رشته‌های دانشگاهی می‌باشد.

مترجمین موسسه هورتاش کلیه متون شما را با کیفیت عالی ترجمه کرده و در اسرع وقت ارائه می‌کند.

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله و کتاب به زبان انگلیسی، عربی، روسی و فارسی و اطلاع از خدمات موسسه هورتاش، فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید و یا عدد ۶ را به شماره ۰۹۰۲۰۰۸۹۱۲۹ پیامک کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.