هورتاش

خدمات چاپ مقاله، کتاب و ترجمه

* با تکمیل فرم درخواست مشاوره شما به صورت رایگان از خدمات مشاوره‌ای هورتاش بهره‌مند میشوید. *

خدمات چاپ و نشر کتاب

کلیه خدمات مربوط به مشاوره و آموزش تالیف کتاب، استخراج کتاب از پایان نامه و متون مختلف در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن، انجام ویراستاری، تایپ و طراحی جلد، توسط هورتاش صورت می گیرد.

پس از این مرحله، همه خدمات مربوط به چاپ کتاب از قبیل اخذ مجوز (دریافت شابک، فیپا و اعلام وصول) و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن، تحت نظر انتشارات هورتاش صورت می گیرد.


ترجمه تخصصی

خدمات ترجمه تخصصی

هورتاش با استفاده از مترجمان متخصص در تمامی رشته های دانشگاهی، ترجمه های شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می‎دهد.

با توجه به اهمیت ترجمه مناسب و صحیح در تسهیل فرآیند چاپ مقالات، هورتاش اقدام به راه اندازی سرویس جدیدی جهت ترجمه تخصصی مقالات از زبان فارسی به انگلیسی نموده تا بدینوسیله بتواند به تمامی محققین و پژوهشگرانی که تمایل دارند مقالاتشان به صورت صحیح و استاندارد و با توجه به ترمینولوژی رشته تخصصی شان ترجمه گردد یاری رساند.

آموزش تهیه و چاپ مقالات

هورتاش با شناسایی و گردهم آوری تعداد بسیار زیادی از اساتید برجسته و متخصصین تراز اول و حرفه ای داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف، توانسته است تا خدمات مشاوره ای متنوعی را در خصوص آموزش مقاله نویسی، استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد.

همچنین این موسسه با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی، ضمن انتخاب مجله متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ در مجلات علمی پژوهشی، ISI و … را پیگیری می‌نماید. 

* با تکمیل فرم درخواست مشاوره شما به صورت رایگان از خدمات مشاوره‌ای هورتاش بهره‌مند میشوید. *

 

  • Hidden