درباره دپارتمان ترجمه هورتاش

دپارتمان ترجمه هورتاش با در نظر گرفتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه‌های شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد.

بدین صورت که ما مترجمین را با توجه به سوابق و تجارب کاری آنها در زمینه‌های تخصصی‌شان گزینش می‌کنیم و هنگام ترجمه متن شما آن را به متخصص گزینش شده در همان فیلد کاری واگذار می‌کنیم.
این دقت نظر هنگام انتخاب مترجم متخصص و سپردن کار ترجمه مشتریان به آنها، بر میزان کیفیت متن ترجمه شده تاثیر بسزایی خواهد داشت.

متخصصین دپارتمان ترجمه هورتاش که قادر به ترجمه متن تخصصی شما در مدت زمان کم به صورت فوری می‌باشند، در‌ حالی که با توجه به ترجمه در مدت زمان کم هیچ گونه تأثیری بر میزان کیفیت متن ترجمه شده نخواهد داشت.

ما در دپارتمان ترجمه با توجه به سرعت و کیفیت عملکرد مترجمین، تعهد زمانی بالایی نسبت به زمان وعده داده شده تحویل کار شما را داریم.

داشتن مترجمین همراه و همزمان متخصص و حرفه ای با دانش و تجربه بالا از جمله امتیازات منحصر به فرد دپارتمان ترجمه مؤسسه هورتاش می‌باشد که به ندرت در دیگر مؤسسات دیده می‌شود.

متخصصین مترجم همراه و مترجم همزمان مؤسسه هورتاش با داشتن تجربه چندین ساله دراین زمینه و حضور در کنفرانس های بین المللی گوناگون و همچنین جلسات حضوری، این امکان را برای مؤسسه فراهم کرده که با اعتماد کامل به تسلط و تجربه آنها، پاسخگوی نیاز شما مشتریان گرامی باشد.

از دیگر امتیازات این دپارتمان، تمرکز بالا بر روی ترجمه متون عربی به فارسی و فارسی به عربی می‌باشد که ما برای این بخش از ترجمه، متخصصین مجرب با بالاترین مدرک تحصیلی داریم، که از لحاظ کیفیت ترجمه کاملا تضمینی می‌باشد.

برای تمامی موارد شما متقاضی محترم می توانید به دو صورت اینترنتی وحضوری به مؤسسه ما تشریف آورده و نوع درخواست خود را بیان کنید.

ما پاسخگوی شما خواهیم بود و از هر گونه همکاری با شما خوشحال خواهیم شد.

  • چرا ترجمه مقالات تخصصی خود را به هورتاش بسپاریم؟

جهت سفارش ترجمه، فرم انتهای صفحه را پر کنید تا مشاوران ما در موسسه هورتاش با شما تماس بگیرند.