تعرفه و قیمت خدمات چاپ مقاله هورتاش در سال 1402

مجموعه ای علمی پژوهشی با کادری با تجربه و متخصص است که از سال 1387 فعالیت خود را به همت جمعی از دانشجویان با انگیزه ی دانشگاههای صنعتی شریف و تهران آغاز نموده است.

با توجه به وسعت فعالیتهای سایت هورتاش دپارتمانهای مختلفی در آن شکل گرفته که دپارتمان تخصصی مقالات یکی از مهمترین آنهاست. با توجه به اهمیت اجتناب ناپذیر داشتن مقالات تخصصی برای محققین و دانشجویان، بخش مقالات این سایت زمان تاسیس، هدف خود را فعالیت در زمینه مشاوره جهت نگارش و چاپ مقاله ISI سایت موسسه در ژورنالهای معتبر بین المللی قرار داده و موفق گردیده است با استفاده از پتانسیل طیف وسیعی از متخصصین این هدف را دنبال نماید. از این روی، سایت هورتاش خدمات ذیل را با کیفیتی بسیار بالا و در زمانی کوتاه به دانشجویان و محققین گرانقدر داخل و خارج از کشور ارائه کند:

دو ستونه
عمودی
افقی
فرم محاسبه خدمات مقاله
جمع نهایی هزینه ها
نام جمع کل
“{{getWooProductName}}” has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

این سوالی است که باید در ابتدا از خودمان بپرسیم. در هر کاری در ابتدا باید مزیت رقابتی موسسه مدنظر را بدانیم. در ادامه مختصری از مزیت رقابتی دپارتمان چاپ مقاله هورتاش را ارائه می کنیم.

1- موسسه هورتاش قدیمی ترین موسسه پژوهشی آموزشی در سطح کشور می باشد.

2- موسسه هورتاش با افتخار و به صورت تضمینی برای اولین بار در ایران مقالات باکیفیت را در مجلات تخصصی دارای ضریب تاثیر یا ایمپکتدار JCR) ISI) را در مدت زمان کمتر از یکماه اکسپت می کند.

 

پشتوانه متخصصین

3- استفاده از هفتاد هزار پژوهشگر در سطح تحصیلات تکمیلی فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور در زمینه مشاوره، آموزش، فرمت دهی و اصلاحات خدمات تحصیلات تکمیلی.

4- تعداد متخصصان ما در همه رشته ها کامل می باشد و در هر زمینه ای که مدنظر باشد متخصص متناسب با آن زمینه وجود دارد.

مجلات معتبر مورد تایید وزارت علوم

5- مجلات معرفی شده هورتاش همگی مورد تایید وزارت علوم می باشند و این موسسه به کلیه پژوهشگران تاکید می نماید که در زمان معرفی و انتخاب مجله از سمت هر موسسه ای، به این نکته توجه نمایند که مجله معرفی شده علاوه بر اینکه در لیست سیاه قرار نداشته باشد در لیست مورد تایید وزارت علوم قرار داشته باشد و ایمپکت فکتور مجله از نوع JCR باشد و فریب ایمپکت فکتورهای global را نخورند.

6- مخاطبان عزیز توجه فرمایند اگر موسسه ای ادعا می کند که با هزینه بسیار پایین مثلا 300 تومان اکسپت ISI را برای شما میگیرد، آن پذیرش در مجلات بدون ایمپکت و پولی می باشد که در آینده بلک لیست خواهد شد و وجود آن در رزومه نمره منفی حساب می شود و البته اینکه دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها به هیچ وجه نمره ای به این نوع از مجلات نمی دهند.

7- تسویه با متخصصان تا 24 ساعت بعد از تایید هر بخش از کار صورت می گیرد.

8- به ازای همه رشته ها پشتیبان تخصصی مقالات مشاوره رایگان اولیه را ارائه میکند و مخاطبانی که سوال پژوهشی دارند می توانند سوالات خود را از پشتیبان های تخصصی موسسه بپرسند.

 

مصاحبه دکتری

9- مخاطبان می توانند از پکیج کامل مجموعه استفاده کنند و تا زمان قبولی در مصاحبه دکتری، تا سقف 50 امتیاز پژوهشی به آنها مشاوره دهیم. همچنین برای مخاطبانی که قصد دارند بعد از فارغ التحصیلی اقدام به مهاجرت تحصیلی نمایند هم در زمینه تکمیل رزومه و هم در زمینه مهاجرت تحصیلی به آنها مشاوره  می دهیم.

10- در صورت استفاده از پک کامل استخراج دو مقاله ISI ایمپکتدار+کتاب استخراجی می توانید از ده درصد تخفیف بهره مند شوید.

11- پرداخت هزینه به صورت اقساط

هورتاش با شناسایی و گردهم آوری تعداد بسیار زیادی از اساتید برجسته و متخصصین تراز اول و حرفه ای داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف، توانسته است تا خدمات مشاوره ای متنوعی را در خصوص آموزش مقاله نویسی، استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد.

همچنین این موسسه با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی، ضمن انتخاب مجله متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ در مجلات علمی پژوهشی، ISI و … را پیگیری می‌نماید.

کلیه خدمات مربوط به مشاوره و آموزش تالیف کتاب، استخراج کتاب از پایان نامه و متون مختلف در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن، تبدیل دست نوشته به کتاب، تبدیل جزوات درسی به کتاب،  انجام ویراستاری، تایپ و طراحی جلد، توسط هورتاش صورت می گیرد.

پس از این مرحله، همه خدمات مربوط به چاپ کتاب از قبیل اخذ مجوز (دریافت شابک، فیپا و اعلام وصول) و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن، تحت نظر موسسه هورتاش صورت می گیرد.

متفکران با شناسایی و گردهم آوری تعداد بسیار زیادی از اساتید برجسته و متخصصین تراز اول و حرفه ای داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف، توانسته است تا خدمات مشاوره ای متنوعی را در خصوص آموزش مقاله نویسی، استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد.

همچنین این تیم با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی، ضمن انتخاب مجله متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ در مجلات علمی پژوهشی، ISI و … را پیگیری می‌نماید.

کلیه خدمات مربوط به مشاوره و آموزش تالیف کتاب، استخراج کتاب از پایان نامه و متون مختلف در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن، تبدیل دست نوشته به کتاب، تبدیل جزوات درسی به کتاب، انجام ویراستاری، تایپ و طراحی جلد، توسط متفکران صورت می گیرد.

همچنین در این قسمت می توانید محاسبه آنلاین قیمت چاپ کتاب را مشاهده کنید.

پس از این مرحله، همه خدمات مربوط به چاپ کتاب از قبیل اخذ مجوز (دریافت شابک، فیپا و اعلام وصول) و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن، تحت نظر انتشارات متفکران صورت می گیرد.

با تکمیل فرم از خدمات هورتاش استفاده کنید. ⏪⏪

Hidden
Hidden
Hidden
در چه زمینه ای می خواهید مشاوره دریافت کنید؟

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .